Robin İmage Optimizer Pro Eklentisi

Robin İmage Optimizer, ücretsiz olarak da kullanılabilen bir görüntü optimizasyonu eklentisidir.

Görüntüleri sıkıştırarak yayınlamak, sayfa hızı üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Bunu yapmak için çevrimiçi uygulamalar kullanabilir veya işi daha hızlı hale getirmek için eklenti kullanabilirsiniz.

Sorun şu ki, ücretsiz görüntü optimizasyonu eklentileri sınırlı sıkıştırma yaparlar ve aslında sitenize kattıkları pek bir şey yoktur.

Bir çok premium eklentide size kredi satar. Yani belli sayıda görüntüyü sıkıştırdıktan sonra, kotanız doldu deyip sizden tekrar para ister.

Robin İmage optimizer ise, sınırsız görüntü sıkıştırır ve ek para ödemeniz gerekmez. Süper derecede kolay bir kullanıma sahiptir. Önceden yüklediğiniz görüntüleri tek bir tıklama ile topluca sıkıştırabilirsiniz.

Ayrıca görüntüleri yükleme sırasında otomatik sıkıştırma seçeneğine sahiptir.

İndirilebilir versiyon: V1.4.2

Son güncelleme: 15 Nisan 2020

Dosyalar kesinlikle zararlı kodlar içermez. Dosya içerisinde fazladan hiç bir kod yoktur. Buna rağmen kullanmakta tereddütleriniz varsa kullanmayın. Düzenli güncelleme sözü vermiyorum fakat elimden geldiğince yeni sürümleri eklemeye çalışacağım.

Güncellemeleri düzenli olarak takip etme şansım yok. Bu nedenle güncelleme konusunda hatırlatma yaparsanız, en kısa sürede yeni sürümleri eklemeye gayret ederim.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments