NewsMag Magazin Haber Teması #Ücretsiz indir

Newsmag, makaleleri ve blog gönderilerini kolayca yazmanıza izin veren modern bir WordPress temasıdır.

Önemli hatırlatma: Bu temayı kullanmak için, td.composer eklentisini kurmanız gerekir. Lisans kodu bu eklenti vasıtasıyla iptal edilmiştir. Doğrudan temayı tek başına kurduğunuzda lisans kodu isteyecektir. Eklentiler dosyası içinden bu eklentiyi dışarı çıkarın ve yükleyin. Bazı bulutta saklı dosyalar ne yazık ki lisans olmadan kullanılamaz. Bunu da ayrıca bilmenizde yarar var.

İndirilebilir versiyon: V4.9.3

Son güncelleme: 12 Mayıs 2020

Dosyalar kesinlikle zararlı kodlar içermez. Dosya içerisinde fazladan hiç bir kod yoktur. Buna rağmen kullanmakta tereddütleriniz varsa kullanmayın. Düzenli güncelleme sözü vermiyorum fakat elimden geldiğince yeni sürümleri eklemeye çalışacağım.

Güncellemeleri düzenli olarak takip etme şansım yok. Bu nedenle güncelleme konusunda hatırlatma yaparsanız, en kısa sürede yeni sürümleri eklemeye gayret ederim.

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tayfun
Tayfun
Ziyaretçi
9 Ocak 2020 15:58

Hocam meraktan bir soru soracağım, inanıyorum ki burada sunduğun eklentiler temalar temiz gibi ve bayağı güzel şeyler veriyorsun. Sitede adsense de kullanmıyorsun para da kazanamıyorsun ondan. Sen bu siteyle niye uğraşıyorsun yanlış anlamazsan merak ettim 🙂