Heral Magazin Teması #Ücretsiz indir

Herald, dergi web siteleri göz önünde bulundurularak özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş modern bir çevrimiçi gazete ve haber portalı WordPress temasıdır

Tamamen Duyarlı tasarım tüm cihazlarda sorunsuz görünüm.

Özel Gelişmiş Tema Seçenekleri panelimizle dakikalar içinde mükemmel özel görünüm elde edebilirsiniz.

Makale listeleme düzenleri, sınırsız Kenar Çubukları, Yapışkan Kenar Çubukları, esnek markalama ve sınırsız renk seçimi kombinasyonları, dört sayfalama türü, özel widget’lar ve çok daha fazlası için 500’den fazla varyasyon sunar – hepsi kodlama bilgisi gerektirmez!

İndirilebilir versiyon: V2.2.4

Son güncelleme: 15 Nisan 2020

Dosyalar kesinlikle zararlı kodlar içermez. Dosya içerisinde fazladan hiç bir kod yoktur. Buna rağmen kullanmakta tereddütleriniz varsa kullanmayın. Düzenli güncelleme sözü vermiyorum fakat elimden geldiğince yeni sürümleri eklemeye çalışacağım.

Güncellemeleri düzenli olarak takip etme şansım yok. Bu nedenle güncelleme konusunda hatırlatma yaparsanız, en kısa sürede yeni sürümleri eklemeye gayret ederim.

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cengiz Erdem
Ziyaretçi
21 Kasım 2019 13:27

Hocam paylaşımlar için teşekkürler , wm aracı kullanıcı adını unutunca buradan bir teşekkür iletmek istedim, uzun süredir imkan bulup alamadığımız eklentileri paylaştın , Allah yolunu açık etsin , kolay gelsin