Feragat ve Bilgilendirme

wp.ikinciboyut.com da yer alan tema ve eklentiler geliştiricilere aittir. Sitede her hangi bir biçimde satışı söz konusu değildir.

İndirilebilir tema ve eklenti dosyaları güvenlidir. İçerisinde zararlı kodlar, backlinkler gibi ilave hiç bir şey bulunmaz.

Tema ve eklentilerin tamamının sitede nasıl çalıştığı, hangi eklenti veya temalarla uyum sorunu yaşadığı gibi konularda tarafımızdan testlerinin yapılması mümkün değildir. Bu nedenle her hangi bir uyum problemi yaşamanız halinde hiç bir desteğimiz olmadığını bilmelisiniz.

Yeni sürüm güncellemelerini an ve an takip etme şansımız bulunmamaktadır. Bu nedenle yeni sürüm güncellemelerin de gecikmeler olabilmektedir.

Kaldı ki, tüm dosyalar için sürekli güncel sürüm ekleme garantisi vermiyoruz.

Dosyaları kendi sunucumuzda barındırmıyoruz. İndirme bağlantısına tıkladığınızda, Google Drive üzerinden doğrudan indirilir.

wp.ikinciboyut.com olarak dosyaların temiz olduğunu belirtmekle birlikte, uyumsuzluk, kullanım hatası gibi nedenlerle yaşayabileceğiniz sıkıntılardan kesinlikle sorumluluk kabul etmiyoruz.

Premium bir dosyayı ücretsiz indirmek için siteye giren, sonra da etik kaidelerden falan bahseden düzenbazların yorumlarını kesinlikle yayımlamıyoruz. Yorumun içeriğine göre bu kişilerin siteye erişimini engelliyoruz.

Acemi kullanıcıları da düşünerek, tüm dosyaları doğrudan indirip kurulum yapılacak biçimde ZİP formatında ekliyoruz.

Bazı tema demolarını yüklemek için, tema yapıcının sunucusuna bağlanmak gerekmektedir. Bu bağlantı da ancak satın alma kodu olduğunda yapılabilir. Bu tip temalarda ne yazık ki demolar içeri aktarılamaz.

Güncelleme hatırlatmalarını ilgili tema yada eklenti sayfasında yorum alanında belirtebilirsiniz.